ONS TEAM

FEITEN IN ÉÉN OOGOPSLAG

Onze aanpak is individueel

PERSOONLIJKE CONSULTATIE

 

Betrouwbaar en deskundig contact voor wederverkopers van originele verbruiksgoederen

CONTACTPERSOON

MET EXPERTISE

 

Bouwen aan een langdurig en eerlijk partnerschap

EERLIJK PARTNERSCHAP

 

 

 

Distributie


Francis Cabaret

f.cabaret@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 14

Duits, Engels, Frans


Giovanni Inzalaco

g.inzalaco@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 41

Duits, Engels, Italiaans, Spaans, Roemeens


Michael Kopylov

m.kopylov@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 45

Duits, Russisch, Oekraïens


Nathalie Steinbock-Dobbertin

n.steinbock@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 11 

Duits, Engels


Sascha Frötsch  

s.froetsch@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 22 

Duits, Engels


David Tomaschvili

d.tomaschvili@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 16

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Russisch


Support


Claudia Thies

c.thies@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 28

Duits, Engels


Aankoop


Nathalie Steinbock-Dobbertin

n.steinbock@whoffice.de  

(49) 4106 7997 - 11

Duits, Engels

 


Malte Winterholt

m.winterholt@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 19

Duits, Engels, Spaans  


Melanie Behnke

m.behnke@whoffice.de  

(49) 4106 7997 - 12

Duits, Engels

 


 

 

Management


Georg Winterholt 

g.winterholt@whoffice.de 

 

Duits, Engels, Russisch


Malte Winterholt

 m.winterholt@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 19 

Duits, Engels, Spaans