ONS TEAM

FEITEN IN ÉÉN OOGOPSLAG - EXPERTISE IN PRINTERVERBRUIKSARTIKELEN EN IT-SUPPLIES

Onze aanpak is individueel

PERSOONLIJKE CONSULTATIE

 

Betrouwbaar en deskundig contact voor wederverkopers van originele verbruiksgoederen

CONTACTPERSOON

MET EXPERTISE

 

Bouwen aan een langdurig en eerlijk partnerschap

EERLIJK PARTNERSCHAP

 

 

 

Distributie




Francis Cabaret

f.cabaret@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 14

Duits, Engels, Frans






Sascha Frötsch  

s.froetsch@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 22 

Duits, Engels







Michael Kopylov

m.kopylov@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 45

Duits, Russisch, Oekraïens







Nathalie Steinbock-Dobbertin

n.steinbock@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 11 

Duits, Engels






David Tomaschvili

d.tomaschvili@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 16

Duits, Engels, Frans, Italiaans, Spaans, Russisch





Support



Claudia Thies

c.thies@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 28

Duits, Engels






Aankoop


Nathalie Steinbock-Dobbertin

n.steinbock@whoffice.de  

(49) 4106 7997 - 11

Duits, Engels

 


Malte Winterholt

m.winterholt@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 19

Duits, Engels, Spaans  


 


 

 

Management


Georg Winterholt 

g.winterholt@whoffice.de 

 

Duits, Engels, Russisch


Malte Winterholt

 m.winterholt@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 19 

Duits, Engels, Spaans