ONS TEAM

FEITEN IN ÉÉN OOGOPSLAG

Onze aanpak is individueel

PERSOONLIJKE CONSULTATIE

 

Betrouwbaar en deskundig contact voor wederverkopers van originele verbruiksgoederen

CONTACTPERSOON

MET EXPERTISE

 

Bouwen aan een langdurig en eerlijk partnerschap

EERLIJK PARTNERSCHAP

 

 

 

Distributie


Francis Cabaret

f.cabaret@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 14

Duits, Engels, Frans


Paulina Chrobak

p.chrobak@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 41

Engels, Italiaans, Pools 


Michael Kopylov

m.kopylov@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 45

Duits, Russisch, Oekraïens


Nathalie Steinbock-Dobbertin

n.steinbock@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 11 

Duits, Engels


Sascha Frötsch  

s.froetsch@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 22 

Duits, Engels


Sven Duhr

s.duhr@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 13

Duits, Engels, Frans, Portugees, Italiaans, Spaans

 


Torsten Kitzuhn

t.kitzuhn@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 16

Duits, Engels


Sebastian Horatschek

s.horatschek@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 12

Duits

Aankoop


Torsten Kitzuhn

 t.kitzuhn@whoffice.de  

(49) 4106 7997 - 13 

Duits, Engels

 


Malte Winterholt

m.winterholt@whoffice.de

(49) 4106 7997 - 19

Duits, Engels, Spaans  


 

 

Management


Georg Winterholt 

g.winterholt@whoffice.de 

 

Duits, Engels, Russisch


Malte Winterholt

 m.winterholt@whoffice.de 

(49) 4106 7997 - 19 

Duits, Engels, Spaans